Smērviela Mobilgear OGL 007

Mobilgear OGL 007 ir uzlabotas tehnoloģijas smēre, kura apvieno gan piedevas ārkārtēja spiediena darba apstākļiem, gan smalkas grafīta daļiņas lielas slodzes darba apstākļiem.

Uzzināt cenu

Skatīt citus produktus kategorijā industriālās eļļas

Smērviela UNIREX N 2

UNIREX™ N smērvielas ir augstākās kvalitātes smērvielas ar litija kompleksu. Tās piemērotas pielietojumam gultņos augstā temperatūrā.

Nosūtīt cenu pieprasījumu

Reduktoru eļļa MOBIL GLYGOYLE 11

Mobil Glygoyle™ 11, 22, un 30 eļļas ir polialkilēnglikola bāzes (PAG) smērvielas, kuras nodrošina nepārspējamu eļļošanu ekstrēmai temperatūrai pakļautos zobratos, gultņos un cirkulācijas sistēmās. Tā nesalīdzināmi pārspēj minerāleļļas īpašības.

Nosūtīt cenu pieprasījumu

Smērviela Unirex EP 2

Unirex™ EP 2 ir augstākās kvalitātes smēre, kura apvieno uzlabotu litija kompleksa ziepju tehnoloģiju un vadošo polimēru tehnoloģijas, lai nodrošinātu nevainojamu saķeri, izturību pret noskalošanos, mehānisku stabilitāti un veiktspēju augstā darba temperatūrā.

Nosūtīt cenu pieprasījumu