Mēs piedāvājam plašāko smērvielu klāstu Latvijā!

INFLEKSS jau vairāk kā 20 gadu darbojas eļļu un industriālo smērvielu izplatīšanā. Šobrīd INFLEKSS ir vienīgais Mobil zīmolu pilnvarotais izplatītājs Latvijā, kā arī viens no Latvijas lielākajiem smērvielu vairumtirdzniecības uzņēmumiem. Mūsu noliktavā 1000m2 platībā tiek nodrošināts pastāvīgs sortiments – vairāk kā 500 pozīcijas. Mēs ik dienas piegādājam produktus klientiem visā Latvijas teritorijā. Uzņēmumā strādā stabila profesionāļu komanda, kas palīdzēs sniegt kompetentus risinājumus Jūsu autoservisa biznesa attīstībai vai autoparka, rūpnīcas izmaksu optimizēšanā, kā arī nodrošinās tehniskas konsultācijas par eļļu pielietojumu vai organizēs speciālas apmācības Jums izdevīgā laikā un vietā.

Mobil smērvielu izplatītāju produktu integritātes rokasgrāmata (DPIM)

ExxonMobil izplatītāju produktu integritātes rokasgrāmatas (DPIM) sistēmu izmanto ExxonMobil Stratēģiskie izplatītāji visā pasaulē kā minimālās prasības un vadlīnijas savā praksē, dokumentācijā un ExxonMobil ražoto produktu lietošanā. Tā iekļauj informāciju par visu L&S iepakoto produktu saņemšanu, uzglabāšanu un transportēšanu, smērvielu lielo tilpumu saņemšanu, uzglabāšanu un transportēšanu, kā arī produktu pārpakošanu no lielajiem tilpumiem uz mazākām tvertnēm.

 

Nepārtrauktas inovācijas, lai piedāvātu jums vislabākos produktus!
Mobil ir lielākais sintētisko smērvielu zīmols pasaulē.
Plašs pilnībā sintētisko motoreļļu klāsts ar SuperSyn pretnodiluma tehnoloģijām.
Mobil sērijas produkti samazina motora detaļu nodilumu, lai motors kalpotu ilgāk kā jauns.
Mobil ir uzticami produkti pat ļoti zemās temperatūrās, pateicoties zemai viskozitātei, un nodrošina vislabāko aizsardzību, jo īpaši pirmajās sekundēs pēc motora iedarbināšanas.
Mobil smērvielas radītas tā, lai uzturētu motoru kā jaunu un aizsargādu to no nodiluma un nogulšņu veidošanās pat augstā darba temperatūrā un grūtos braukšanas apstākļos pilsētā.

Mobil eļļas vieglajiem auto

Pēdējos 36 gadus katra Mobil 1 sastāva formula ir pastāvīgi pacēlusi latiņu inovācijai un izpildījumam, lai kļūtu par pasaules vadošo sintētisko motoreļļu zīmolu. Uzturot augstu reputāciju starp miljoniem smērvielu industrijas vadošo uzņēmumu, Mobil 1 tehnoloģijas spēks sniedz vismodernāko dzinēja aizsardzību.

Lasīt vairāk

Mobil Super ir augstākās klases pasažieru transportlīdzekļu motoreļļu globālais zīmols, kas paredzēts darbam dažādos apstākļos, nodrošinot atbilstošu aizsardzības līmeni, lai jūs varētu braukt ar pilnu pārliecību.

Lasīt vairāk

Mobil kravas auto eļļas

Jaunākiem transportlīdzekļiem ir jāspēj tikt galā ar augstāku griezes momentu un palielinātu slodzi. Mobil Delvac sintētiskās smērvielas piedāvā nevainojamu aizsardzību pret nodilumu, kas palīdz palielināt mehānismu darba mūžu pie liela ātruma un lielas slodzes apstākļos.

Lasīt vairāk

Mobil Delvac atbilst un bieži vien pārsniedz mūsdienu Oriģinālā aprīkojuma ražotāju (OEM) un komerctransporta (CV) profesionāļu prasības. To izvēlas vairāki pasaules vadošie un lielākie lielas noslodzes kravas auto dzinēju ražotāji izmantošanai rūpnīcās un apkopē. Patiešām, Mobil Delvac izvēlas pasaules Top5 lielas noslodzes oriģinālā aprīkojuma ražotāji (OEM). Tādējādi jūs varat būt droši, ka ir tieši tāda Mobil smērviela, kas atbildīs jūsu transporta prasībām, kādos vien apstākļos strādāsit.

Lasīt vairāk

Mobil industriālās eļļas

Vairāk kā gadsimtu ExxonMobil ir bijis novators smērvielu tehnoloģijā un ir ražojis pirmšķirīgas smērvielas un eļļas industriālajā mašinērijā, izmantojot savu nozares kompetenci, programmas un instrumentus, kas palīdz klientiem sasniegt jaunas aprīkojuma produktivitātes virsotnes. Mobil SHC ir ExxonMobil pirmā līnija ar zinātniski izstrādātām sintētiskajām eļļām. Ir Mobil SHC industriālās eļļas, ieskaitot zobratu eļļas tradicionālajām ātrumkārbām un vēja turbīnām, kompresoru eļļas, eļļas pārtikas mašinērijai, smērvielas un cirkulācijas eļļas.

Lasīt vairāk

Mobil industriālās eļļas – gan minerālās, gan sintētiskās – ir izstrādātas ciešā sadarbībā ar vadošajiem aprīkojuma ražotājiem. Mobil inženieri ir rūpīgi izpētījuši prasības attiecībā uz smērvielām un pielāgojuši produktus, lai tie būtu maksimāli efektīvi, tādējādi nodrošinot neatkārtojamu, sabalansētu kvalitāti, kas nepieciešama mūsdienu industriālajam aprīkojumam.

Lasīt vairāk

Mobil smērvielu klāsts ar modernām ražošanas tehnoloģijām, kuras nodrošina nemainīgu kvalitāti un veiktspēju, ir īpaši izstrādāts, lai atbilstu plašam darbības apstākļu klāstam gan industriālajam, gan pārvietojamajam aprīkojumam. Produkti ir piemēroti darbam ārkārtējos apstākļos, piemēram, augstā un zemā temperatūrā, ūdens piesārņojumā, lielā slodzē un mainīgā darba ātrumā.

Lasīt vairāk

Mobil smērvielas jūras nozarei

Daudzi no mūsu piedāvātajiem jūras nozares produktiem ir izstrādāti, lai nodrošinātu mūsu klientu vienmēr augošās un mainīgās prasības. MobilGard™ smērvielas atbilst un pārsniedz šīs prasības visos izmēģinājuma testos. Ar vairāk kā 60 gadu pieredzi inovācijā un pierādītu kvalitāti, MobilGard motoreļļas paildzina kuģu motoru un to komponentu darba mūžu, samazina eļļas patēriņu, palielina eļļas maiņas intervālu un tādējādi samazina apkopes izmaksas un dīkstāves laiku.

Lasīt vairāk

ExxonMobil Elite Club

ExxonMobil Elites kluba programma atzīst un apbalvo ExxonMobil smērvielu stratēģiskos izplatītājus Eiropā, Āfrikā un Vidējos austrumos par viņu uzticību stratēģiskajām vadlīnijām un labāko uzņēmējdarbību. Balvas, kurā ietilpst iespēja izmantot šo elites kluba logo, kā arī apmācības un zīmola pievienošana, tiek paziņotas reizi gadā.

Veselība un drošība

INFLEKSS ir uzņēmies saistības vadīt uzņēmējdarbību tādā veidā, kas nodrošina drošību, aizsardzību un to darbinieku veselību, kuri saistīti ar pircējiem, aktīvu darbu un publiku. Mēs uzstādām ļoti augstu prioritāti drošībai, aizsardzībai, veselībai un vides izpildījumam katram darbiniekam.

ExxonMobil nodrošina produktu drošības un rīkošanās informāciju pārvadātājiem, produktu lietotājiem un Mobil produktu atkritumu pārstrādātājiem. Internetā pieejamas materiālu drošības datu lapas (MSDS) satur informāciju par paredzētu lietošanu, ietekmi uz veselību un vidi, personīgo aizsardzību un ietekmes vadību, pirmās palīdzības pasākumiem un ieteikumiem produktu nodošanai atkritumos. Pircējiem vienmēr vajadzētu vērsties šajā interneta datubāzē, lai iegūtu jaunāko drošības informāciju par Mobil smērvielām.

ExxonMobil nodrošina produktu datu lapas, kas ir pieejamas kā produktu informācijas atsauce katrai Mobil smērvielai.