Mobil ATF 200

Mobil ATF 200 ir izstrādāts kā transmisijas šķidrums griezes pārveidotājos, hidrauliskais šķidrums vadības un servo sistēmās, kā arī smērviela gultņiem un zobratiem, berzi kontrolējošs produkts sajūgiem un siltumpārsneses šķidrums transmisijā.

Uzzināt cenu

Skatīt citus produktus kategorijā vieglās automašīnas

Smērviela Mobil Chassis Grease LBZ

Mobil Chassis Grease LBZ ir pusšķidra sintētiskas bāzes smēre NLGI 00-000 konsistences grupā. Tā īpaši piemērota centrālajām eļļošanas sistēmām komerctransportā.

Nosūtīt cenu pieprasījumu

Smērviela Unirex EP 2

Unirex™ EP 2 ir augstākās kvalitātes smēre, kura apvieno uzlabotu litija kompleksa ziepju tehnoloģiju un vadošo polimēru tehnoloģijas, lai nodrošinātu nevainojamu saķeri, izturību pret noskalošanos, mehānisku stabilitāti un veiktspēju augstā darba temperatūrā.

Nosūtīt cenu pieprasījumu

Smērviela Mobilgrease Special

Mobilgrease Special ir augstas veiktspējas smēre ar litija hidroksistearātu. Tās sastāvs izstrādāts tā, lai sniegtu aizsardzību pret nodilumu, koroziju. Tā ir noturīga pret ūdens noskalošanu un oksidāciju augstā temperatūrā.

Nosūtīt cenu pieprasījumu