
MOBIL ALMO 527
Mobil Almo 500 Sērijas smērvielas ir augstākās kvalitātes produkti, kas galvenokārt paredzēti pneimatiski darbināmiem akmens lauzējiem darbam pazemē, kā arī aprīkojumam izrakumiem virszemē.
Uzzināt cenuSkatīt citus produktus kategorijā industriālās eļļas
MOBIL DTE OIL MEDIUM
Mobil DTE™ Oil Sērijas smērvielas ir augstākās kvalitātes cirkulācijas smērvielas, kuras paredzētas izmantošanai tvaika un hidro turbīnu sistēmās, kā arī citās sistēmās, kur ir nepieciešams ilgs eļļas maiņas laiks.
Nosūtīt cenu pieprasījumuMOBIL DTE 10 EXCEL 15
Mobil DTE 10 Excel™ Sērijas eļļas ir augstas veiktspējas pretnodiluma hidrauliskās eļļas, kuras paredzētas modernu augstspiediena, industriāla vai mobila aprīkojuma hidraulisko sistēmu prasībām.
Nosūtīt cenu pieprasījumuMOBILMET 446
Mobilmet 440 Series šķidrumi ir plaša pielietojuma nekorodējoši metālapstrādes šķidrumi ar augstu veiktspēju. Tie izstrādāti vidējas un lielas slodzes metālapstrādei. Tāpat tie piemēroti arī iekārtas instrumentu eļļošanai. Tos iespējams izmantot arī kā hidraulisko eļļu īpašos apstākļos. Sastāvā ir augstas kvalitātes bāzes eļļa un hloru nesaturošas piedevas, kuras nodrošina efektīvu iekārtas darbu.
Nosūtīt cenu pieprasījumu