Reduktoru eļļa MOBIL GLYGOYLE 30
Mobil Glygoyle™ 11, 22, un 30 eļļas ir polialkilēnglikola bāzes (PAG) smērvielas, kuras nodrošina nepārspējamu eļļošanu ekstrēmai temperatūrai pakļautos zobratos, gultņos un cirkulācijas sistēmās. Tā nesalīdzināmi pārspēj minerāleļļas īpašības.
Uzzināt cenuSkatīt citus produktus kategorijā industriālās eļļas
Smērviela Mobilgrease XHP 322 Mine
minerālbāzes eļļaMobilgrease XHP™ Mine 322 ir smērviela, kas īpaši izstrādāta lieljaudas bezceļu un kalnrūpniecības iekārtu smērēšanai. Mobilgrease XHP Mine 322 ir lieliskas “extreme pressure” un pretnodiluma īpašības, kā arī izcilas noturības spēja un ļoti labas ūdens atgrūšanas spējas.
Nosūtīt cenu pieprasījumuSmērviela Mobil Centaur XHP 461
minerālbāzes eļļaMobil Centaur XHP 461 ir augstākās kvalitātes daudzfunkcionāla smērviela, kas izstrādāta, lai ieeļļotu rites gultņus rūpnieciskajās iekārtās, kas darbojas augstā temperatūrā mitros, ļoti noslogotos apstākļos.
Nosūtīt cenu pieprasījumuKompresoru eļļa MOBIL RARUS 827
Mobil Rarus™ 800 Sērijas produkti ir augstākās kvalitātes gaisa kompresoru smērvielas. Tos galvenokārt izmanto lielas slodzes virzuļkompresoriem, taču nav ieteicami gaisa kompresoriem, kurus izmanto elpojamā gaisa transportēšanai.
Nosūtīt cenu pieprasījumu