Cirkulācijas eļļa Mobil Vacuoline 146
Mobil Vacuoline™ 100. sērija ir īpaši augstas kvalitātes cirkulācijas sistēmu eļļas, kas galvenokārt paredzētas slīdgultņu eļļošanai. Atbilst prasībām, ko pieprasa velmētavu gultņu ražotāji, tostarp Morgan “super demulsibility” specifikācijai.
Uzzināt cenuSkatīt citus produktus kategorijā industriālās eļļas
Smērviela MOBIL POLYREX EM
Augstākās kvalitātes Mobil Polyrex™ EM sērijas smērvielas ir īpaša sastāva smēres elektromotoru gultņiem. Uzlabotais sastāvs ar biezinātāju un patentētā ražošanas tehnoloģija nodrošina uzlabotu gultņu darbību un aizsardzību ilgam elektromotora mūžam.
Nosūtīt cenu pieprasījumuHidrauliskā eļļa MOBIL DTE 10 EXCEL 32
Mobil DTE 10 Excel™ Sērijas eļļas ir sintētiski bāzētas augstas veiktspējas pretnodiluma hidrauliskās eļļas, kuras paredzētas modernu augstspiediena, industriāla vai mobila aprīkojuma hidraulisko sistēmu prasībām.
Nosūtīt cenu pieprasījumuMOBILITH SHC 1000
pilnībā sintētiska eļļaMobilith SHC™ Series smērvielas ir augstākās kvalitātes produkti plašam pielietojuma ekstrēmā darba temperatūrā.
Nosūtīt cenu pieprasījumu