Mobil Delvac MX ESP 15W40

Pievienots: 12.11.2012

Preču zīme „Mobil Delvac” komerctransportam paredzētu eļļu tirgū pastāv jau 85 gadus.
Nosaukumu „DELVAC” atšifrē kā Diesel Engine Lubricant VACuum (dīzeļmotoru vakumeļļa).
Turpinot attīstīt Delvac sēriju, Mobil ir radījis jaunu, vidi sargājošu eļļu.

Mobil Delvac MX ESP 15W-40 ir minerāla motoru eļļu ar augstiem efektivitātes rādītājiem. Nodrošina izcilu veiktspēju modernos, augstas veiktspējas motoros ar zemu izmešu līmeni, ieskaitot modeļus ar izplūdes gāzu recirkulācijas sistēmām (EGR), dīzeļdegvielas cieto daļiņu filtriem (DPF) un katalizatoriem (DOC). Tas neizslēdz Mobil Delvac MX ESP 15W-40 lietošanu vecākos motoros.
Mobil Delvac MX ESP 15W-40 eļļai ir plašs pielietojums, ko atbalsta pārvadājumu, būvniecības, karjeru un lauksaimniecības tehnikas lielākie ražotāji. Eļļa nodrošina teicamu aizsardzību Caterpillar, Cummins, Detroit Diesel, Mack, Mercedes Benz, Navistar, Volvo un citu ražotāju dīzeļdzinējos.

Mobil Delvac MX ESP 15W-40 radīšanā izmantota „Trimer” piedevu tehnoloģija un integrētu mazgāšanas līdzekļu sistēma, lai sasniegtu augstāko veiktspēju gan jaunajos, gan vecākos dzinējos. Eļļa lieliski uzkrāj kvēpus, nepaaugstinot eļļas viskozitāti, ilgstoši notur augstu TBN (sārmainības rādītājs), ļaujot palielināt eļļas maiņas intervālus. Šī moderno tehnoloģiju eļļa samazina degvielas patēriņu, oksidāciju, koroziju un nodilumu.

Galvenās priekšrocības:

  • No kvēpu uzkrāšanās nepalielinās eļļas viskozitāte, kas nodrošina vienmērīgu dzinēja efektivitāti visā eļļas darbības laikā.
  • Izcilā termiskā un oksidācijas stabilitāte nodrošina nogulšņu neveidošanos zemās temperatūrās un uzdeguma neveidošanos augstās temperatūrās.
  • Samazina eļļas patēriņu, samazinot eļļas uzliešanai nepieciešamo daudzumu, līdz ar to ekspluatācijas izdevumi ir mazāki.
  • Izcila sārmainības saglabāšanās, labākai aizsardzībai pret koroziju, kas nodrošina garākus eļļas maiņas intervālus.
  • Bīdes stabilitāte nodrošina eļļas viskozitātes nemainību, kas ļauj sasniegt labāku aizsardzību pret nodilumu un ilgāku eļļas darbības laiku.
  • Lieliska eļļas sūknēšanās zemās temperatūrās nodrošina ātrāku eļļas pieplūdi motora mezgliem, kas samazina dilšanu „aukstajā startā”.
  • Eļļas saderība ar materiāliem nodrošina detaļu, blīvslēgu un blīvju ilgāku kalpošanas laiku.
  • Plašais atbilstību un specifikāciju saraksts ļauj eļļu izmantot auto parkos, kā universālu eļļu dīzeļ- un benzīna motoros.