Metālapstrādes šķidrums MOBILMET 426
Mobilmet 420 Series šķidrumi ir plaša pielietojuma nekorodējoši metālapstrādes šķidrumi ar augstu veiktspēju. Tie izstrādāti vieglas un vidējas slodzes metālapstrādei. Tāpat tie piemēroti arī iekārtas instrumentu eļļošanai. Tos iespējams izmantot arī kā hidraulisko eļļu īpašos apstākļos. Sastāvā ir augstas kvalitātes bāzes eļļa un hloru nesaturošas piedevas, kuras nodrošina efektīvu iekārtas darbu. Piemērotas gan melnajiem, gan krāsainajiem metāliem.
Uzzināt cenuSkatīt citus produktus kategorijā industriālās eļļas
Smērviela MOBILITH SHC 100
Mobilith SHC™ Series smērvielas ir augstākās kvalitātes produkti plašam pielietojuma ekstrēmā darba temperatūrā.
Nosūtīt cenu pieprasījumuSmērviela Mobil Polyrex 461 EP
minerālbāzes eļļaMobil Polyrex™461 EP ir “Shear-stability” noturīga poliurīnvielas smērviela ar izcilām pretspiediena (EP) un slodzes nestspējas īpašībām. Patentētā poliurīnvielas iebiezinātāju sistēma uzrāda izcilu izturību pret oksidāciju un eļļas atdalīšanu darba temperatūrā līdz 170°C.
Nosūtīt cenu pieprasījumuSmērviela MOBILUX EP 2
Mobilux™ EP 0, 1, 2, 3, 004 un 023 produkti ir augstas veiktspējas vispārīga pielietojuma rūpnieciskās smērvielas un divas īpaša pielietojuma pusšķidras smērvielas.
Nosūtīt cenu pieprasījumu