Cirkulācijas eļļa MOBIL DTE PM 150
Mobil DTE™ PM Sērijas produkti ir augstas kvalitātes, augstas veiktspējas smērvielas. Tās īpaši izstrādātas prasīgākajām rūpnieciskajām papīra ražošanas cirkulācijas sistēmām.
Uzzināt cenuSkatīt citus produktus kategorijā industriālās eļļas
Hidrauliskā eļļa MOBIL SHC 526
Mobil SHC™ 500 Sērijas eļļas ir īpaši augstas kvalitātes hidrauliskās eļļas. Tās radītas no sintezētiem vasku nesaturošiem ogļūdeņražu bāzes šķidrumiem un apvienotas ar rūpīgi izstrādātām īpaši stabilizētām piedevām.
Nosūtīt cenu pieprasījumuCirkulācijas eļļa MOBIL DTE OIL MEDIUM
Mobil DTE™ Oil Sērijas smērvielas ir augstākās kvalitātes cirkulācijas smērvielas, kuras paredzētas izmantošanai tvaika un hidro turbīnu sistēmās, kā arī citās sistēmās, kur ir nepieciešams ilgs eļļas maiņas laiks.
Nosūtīt cenu pieprasījumuReduktoru eļļa MOBILGEAR 600 XP 150
Mobilgear 600 XP Sērijas īpaši augstās kvalitātes zobratu eļļas paredzētas darba īpaši augstā spiedienā un lielas slodzes apstākļos. Tās paredzētas darbam visa veida slēgtajās transmisijās ar cirkulācijas vai iesmidzināšanas eļļošanas sistēmām.
Nosūtīt cenu pieprasījumu