Kuru eļļu izvēlēties manam Audi?

Ir plašs Mobil motoreļļu klāsts, kuras ir piemērotas dažādiem Audi modeļiem, gan ar benzīna, gan TDI dīzeļdzinējiem.

Mobil motoreļļas ir piemērotas Audi A3 modeļiem ar dīzeļdzinēju, kā, piemēram, Audi A3 Sportback 2.0 TDI. Tās ir piemērotas arī Audi A4 modeļiem, kā, piemēram, Audi A4 Avant 2.0 TFSI.

Tipiskās motoreļļas, kas apstiprinātas izmantošanai Audi markas automašīnās:

  • Audi VW 504 00
  • Audi VW 507 00
  • Audi VW 502 00
  • Audi VW 505 00

Kā es varu ietaupīt naudu, izmantojot Mobil 1?

Pilnībā sintētiskas motoreļļas, kā Mobil 1, cirkulē jūsu Audi dzinējā daudz vieglāk kā tradicionālās minerāleļļas, tāpēc jūsu automašīnas dzinējs darbojas efektīvāk. Mobil 1 arī sāk strādāt ātrāk, tāpēc jūsu automašīnas dzinējs ātrāk sasniedz augstāko darbības efektivitāti. Abi no šiem ieguvumiem nozīmē potenciāli uzlabotu degvielas ekonomiju, kas tiešā veidā ietaupa degvielai iztērēto naudu.

Vai jums būtu mazs Audi TT vai liels Audi S8, lūdzu, izmantojiet sadaļu Piemeklēt eļļu, lai atrastu jūsu Audi piemērotu Mobil motoreļļu.

Mobil 1 motoreļļas Audi markas automašīnām:
Mobil 1 ESP Formula 5W-30
Mobil 1 New Life 0W-40
Uzzināt cenu.

Lai uzzinātu jaunāko produktu specifikāciju šiem Mobil produktiem, lūdzu, apskatiet Produktu Datu lapu sadaļu.

Kā pilnībā sintētiska motoreļļa aizsargā mana Audi dzinēju?

Pārbaudes parāda, ka Mobil 1 var sasniegt visas kustošās dzinēja daļas par 15 sekundēm ātrāk kā dažas tradicionālās eļļas. Līdz brīdim, kad eļļa pilnībā cirkulē, berze starp motora sausajām daļām lēnām samazina jūsu automašīnas dzinēja mūžu. Sintētiskās eļļas, kā Mobil 1, sāk cirkulēt uzreiz, aizsargājot katru dzinēja kustošo detaļu, tādējādi ilgtermiņā ietaupot uz apkopes izmaksām.

 

Kuru eļļu man vajadzētu iegādāties manam Audi?

Ir svarīgi izmantot jūsu automašīnai paredzēto eļļu, kas būtu saskaņā ar Audi ražotāja norādījumiem. Mobil 1 produktu izmantošana ikdienas apkopē un atbilstoši jūsu automašīnas rokasgrāmatai, neietekmēs jūsu automašīnas ražotāja garantiju. Jūs vara iegūt Mobil eļļas rekomendācijas, izmantojot sadaļu Piemeklēt eļļu un sameklējot jūsu markas un modeļa automašīnu izvēlnē.

Atpakaļ