Mobil Delvac XHP LE 10W-40

Pievienots: 13.11.2012

Eļļas Mobil Delvac XHP LE 10W-40 ir sintētiska motoreļļa ar visaugstāko veiktspēju, kas paredzēta moderniem, augstas veiktspējas dīzeļmotoriem ar zemu izmešu līmeni.
Sintētiskās bāzes eļļas nodrošina lielisku eļļas darbību zemās temperatūrās, saglabājot stabilu viskozitāti augstās temperatūrās. Jaunā, uzlabotā piedeva īpaši labi aizsargā gāzu izplūdes sistēmas elementus, piemēram, dīzeļdegvielas cieto daļiņu filtrus (DPF), nodrošināt to efektivitāti visā darbības laikā.
Jaudīgi dīzeļdzinēji ar zemu izmešu līmeni ievērojami paaugstina prasības pret motoreļļu izturību. Precīzāk būvēti motori ļauj samazināt eļļas patēriņu. Tas nozīmē, ka samazinās uzlejamās eļļas daudzums, kas, protams, samazina ekspluatācijas izdevumus, toties palielina slodzi uz eļļu, jo tā retāk tiek „atsvaidzināta” ar uzlejamās eļļas daudzumu.
Augstāku slodzi rada arī starpdzesētāju (intercooler) un turbokompresoru izmantošana, kas kopumā palielina motora temperatūru līdz ar to vairojot piesārņojumu ar sodrējiem.
Galvenās priekšrocības lietojot šo eļļu ir:

  • Izcila aizsardzību pret sabiezēšanos, nogulšņu uzkrāšanās, cilindru sieniņu pulēšanos, eļļas sadalīšanās un koroziju, kas nozīmē mazāku eļļas piesārņošanos un ilgāku motora kalpošanas laiku.
  • Lieliska pretnodiluma izturība nodrošina pret gredzenu nosprostošanos.
  • Augsta bīdes stabilitāte nodrošina vienmērīgu eļļas plūsmu un viskozitātes krišanos.
  • Zems pelnu saturs garantē uzlabotu aizsardzību gāzu izplūdes sistēmām, kas aprīkotas ar DPF.
  • Lieliska sūknēšanās zemās temperatūrās samazina dilumu „aukstajā startā”.