Eļļa Mobil Delvac MX ESP 10w30

Pievienots: 23.09.2014

ExxonMobil  piedāvā izcilu, augstas veiktspējas dīzeļmotoru eļļu, kas nodrošina garākus eļļas maiņas intervālus un ilgāku motora mūžu - Mobil Delvac MX ESP 10w30. Eļļa paredzēta jaunākajiem Caterpillar, Volvo, MAN kravas automašīnu motoriem, kā arī MB, Cummins, Renault un Deutz ražotajiem motoriem, kuros izmantotas EGR tehnoloģijas,  DPF un DOC izplūdes gāzu pēcapstrādes sistēmas. Eļļa paildzina to efektīvās darbības laiku.

Mobil DELVAC MX ESP 10W-30 eļļa tiek ražota, izmantojot īpaši atlasītas bāzes eļļas un unikālu piedevu tehnoloģiju gan jauniem, gan vecākiem motoriem. Papildus piedevas un SAE 10w-30 viskozitāte ļauj samazināt degvielas patēriņu, kā arī novērš detaļu dilumu, samazina oksidāciju un nogulšņu veidošanos.

Eļļa Mobil Delvac MX ESP 10W-30 ir gala rezultāts plašai sadarbībai ar vairākām autobūves kompānijām, tajā skaitā Volvo.

Pielietošanas sfēras – transports, lauksaimniecība, celtniecība, ieguves rūpniecība (karjeri) u.c..

Mobil Delvac MX ESP 10w-30 ir pieejama 208 litru mucās un 20 litru kannās.

 

Vienmēr konsultējieties ar speciālistu vai pārbaudiet automašīnas lietošanas rokasgrāmatā, lai pārliecinātos par pieprasītajām eļļu specifikācijām un ieteikto viskozitātes pakāpi konkrētajam transportlīdzeklim.