Informācija par eļļu Mobil Delvac 1 LE 5w30.

Добавлено: 11.07.2014

Iepazīstinām ar vienu no jaunākajām ExxonMobil izstrādātajām Mobil 1 klases eļļām. Mobil Delvac 1 LE 5w30 ir augstas veiktspējas, pilnīgi sintētiska motoreļļa kravas automašīnu dīzeļmotoriem ar zemu kaitīgo gāzu izmešu līmeni un degvielas ekonomijas potenciālu. Eļļa ir paredzēta gariem eļļas maiņas intervāliem, tā aizsargā gāzu izplūdes sistēmu un nodrošina ilgāku motora kalpošanas laiku, samazina motora nodilumu, lieliski darbojas arī zemas temperatūras laika apstākļos, un tai piemīt teicamas pret-oksidācijas īpašības. Eļlai ir zems sēra, pelnu un fosfora saturs (Low SAPs).

Iespējamā degvielas ekonomija lietojot Mobil Delvac 1 LE 5w30 eļļu - no 1% līdz 2,5%. Ekonomijas lielums atkarīgs no tā, ar kādas markas automašīnu braucat, tāpat to ietekmē āra gaisa temperatūra un braukšanas apstākļi, kā arī pašlaik lietotās eļļas viskozitāte.

 

Mobil Delvac 1 LE 5w30 ir piemērota plašam komerctransportu dīzeļmotoru klāstam, kā arī dīzeļmotoriem būvniecības un lauksaimniecības nozarēs. Atbilst jaunākajiem nozares standartiem un ļoti daudzu motoru ražotāju specifikāciju prasībām. Varētu teikt  - eļļa visiem dzīves gadījumiem, ja vajadzīga eļļa lieljaudas dīzeļmotoriem.

Šo eļļu iesaka lietot Renault Truck RXD/RGD.

Vienmēr konsultējieties ar speciālistu vai pārbaudiet automašīnas lietošanas rokasgrāmatā, lai pārliecinātos par pieprasītajām eļļu specifikācijām un ieteikto viskozitātes pakāpi konkrētajam transportlīdzeklim.