Mobil 1 darbnīcas programma

Mobil 1 darbnīcas programma

Balstoties uz Mobil zīmola atpazīstamību, Mobil 1 darbnīcas programma ir paredzēta, lai uzlabotu neatkarīgu darbnīcu nākotnes rentabilitāti.

Mobil eļļu sortiments pilnībā pārklāj nepieciešamo pieprasījumu. Ar Mobil motoreļļu plašo izvēli, kas nodrošinās nepārspējamu veiktspēju visiem braukšanas stiliem un darba apstākļiem, jūs varat būt droši, ka spēsit nodrošināt ikviena pircēja vēlmes.

Mobil 1 pārspēj nozares standartus un to iesaka sacīkšu komandas. Mobil 1 sniedz augstāku veiktspēju un aizsardzību nekā tradicionālās motoreļļas, nodrošinot ilgāku dzinēja mūžu.

Saistot jūsu uzņēmumu ar vadošo zīmolu, kuru pircēji atpazīst un kam uzticas, Mobil 1 darbnīcas programma var sniegt jums vēlamo, lai iegūtu un saglabātu lojālus pircējus.

Ar Mobil 1 darbnīcu programmu jūsu uzņēmums iegūs:

  1. Zīmola atpazīstamība – pasaulē pazīstama aizsardzība un veiktspēja kritiskos apstākļos – Mobil 1 iesaka pasaules vadošie oriģinālā aprīkojuma ražotāji un sacīkšu uzvarētājkomandas. Saistot jūsu vietni ar pasaules vadošo sintētisko motoreļļu zīmolu, jūs paaugstināsit jūsu uzņēmuma vērtību un parādīsit, ka kvalitatīvas smērvielas ir daļa no jūsu uzņēmuma.
  2. Zīmola un marketinga atbalsts – ar aktīviem, kuri palīdz saistīt jūsu uzņēmumu ar Mobil 1, kā, piemēram, augstas kvalitātes vides reklāma, iekštelpu vitrīnas un reklāmas materiāli pircējiem. Mobil 1 darbnīcas programma nodrošinās augstas kvalitātes izskatu pircēju piesaistīšanai.
  3. Zināšanas un atbalsts – sākot no palīdzības uzturēt nemainīgu kvalitāti, līdz profesionālai apmācībai un palīdzībai jūsu uzņēmumam kļūt par ekspertu eļļas maiņā, Mobil 1 darbnīcu programma sniegs jums nepieciešamos instrumentus, lai palīdzētu jūsu uzņēmuma izaugsmē.

Kā daļa no Mobil 1 darbnīcu programmas, mēs palīdzēsim jūsu darbnīcai izcelties konkurentu vidū un palielināsim peļņas potenciālu, pārdodot pilnu Mobil produktu klāstu. Kopā mēs varam sniegt pircējiem ne tikai augstākās kvalitātes smērvielas, bet arī nepārspējamu pakalpojumu.

Sazinieties ar mums, kā sasniegt uzvarētāja pozīciju ar Mobil 1 darbnīcas programmu jau šodien.

 

* Apgalvojumi balstīti uz pasaules sintētisko smērvielu pieprasījumu, Kline &Company, 2013, pētījuma rezultāti.