Mobilube 1 SHC 75W-90: paredzēta, lai palīdzētu samazināt degvielas patēriņu

Piedāvā potenciālu degvielas ekonomiju

Papildus pilnībā sintētiskām Mobil motoreļļām, augstas klases Mobil transmisijas  un aizmugurējo asu eļļas, smērvielas un īpašie produkti kravas automašīnām var palīdzēt sniegt turpmākos ieguvumus autoparku vadītājiem, tai skaitā samazināt degvielas patēriņu.

Ar inovatīvām piedziņu uzbūvēm šodienas manuālās transmisijas un aizmugurējo asu tehnoloģijas ir ievērojami uzlabojušas kravas automašīnu veiktspēju slodzes, griezes momenta, ātruma un vadības ziņā. Šāda veida uzbūve ir palielinājusi smērvielu prasības, lai sasniegtu augstāku sniegumu, palielinātu produktivitāti un samazinātu darba izmaksas. Kravas automašīnu berzes kontrole, aizsardzība pret nodilumu, termālā stabilitāte, bīdes stabilitāte, rūsas un korozijas novēršana un izolācijas aizsardzība ir īpašības, kurām jābūt optimāli sabalansētām. Tas ļauj eļļai nodrošināt ilgāku mehānismu un izolācijas darba mūžu, vienmērīgu darbību, kā arī samazināt degvielas patēriņu lielas slodzes un augsta griezes momenta darba apstākļos.

Atbildot uz šiem uzlabojumiem, ExxonMobil ir izveidojis Mobilube 1 SHC 75W-90 - pilnībā sintētisku augstākās kvalitātes kravas automašīnu transmisijas eļļu, kas sniedz nevainojamu izpildījumu un samazina ar smērvielām saistītās izmaksas kravas automašīnu piedziņā.

Mobilube 1 SHC 75W-90 – samazina degvielas patēriņu

Lai novērtētu degvielas ekonomiju, tika veikti Mobilube 1 SHC 75W-90
testi, izmantojot 440 Zs Volvo FH13, 6x2 vilcējus, kas piekrauti līdz 38 tonnām ar i-Shift transmisiju.

Piedziņas cikls tika atvasināts no tālbraucēju baļķvedēju kravas
automašīnu pieredzes Eiropā, un testus veica trasē Motor Industry Research Association  Lielbritānijā.

Galvenie Mobilube 1 ieguvumi

Mobilube 1 SHC 75W-90 tika izmantota transmisijā un aizmugurējā asī un salīdzināta ar minerālo eļļu 80W-90 transmisijā un minerālo eļļu 85W-140 aizmugurējā asī.

Tika nomērīts degvielas patēriņa samazinājums līdz pat 1.2%, izmantojot sintētiskos produktus salīdzinājumā ar minerālbāzes produktiem. Degvielas patēriņa samazinājums bija atkarīgs no transportlīdzekļa/iekārtas veida, āra temperatūras, braukšanas apstākļiem un šķidruma viskozitātes.

Jautājiet sintētiskās eļļas

Vadītājiem, kuri pašlaik izmanto apkopes un remonta ārpakalpojuma uzņēmumus, vajadzētu izvēlēties sintētiskās eļļas nākošajā transportlīdzekļu apkopes reizē. Ar pilnībā sintētiskām transportlīdzekļu smērvielām un to sniegtajiem ieguvumiem uzņēmums samazinās autoparka degvielas patēriņu un pagarinās transportlīdzekļu darba mūžu.

Sazinieties ar INFLEKSS, lai iegūtu vairāk informācijas par Mobil Delvac kravas automašīnu motoreļļu klāstu un Mobilube 1 SHC 75W-90 sintētisko transmisijas eļļu.