Mobil Delvac 1 sintētiskās motoreļļas kravas automašīnām

Mobil Delvac 1Mobil Delvac 1TM komerciālās motoreļļas ir pieejamas sekojošās viskozitātes klasēs:

  • Mobil Delvac 1TM LE 5W-30
  • Mobil Delvac 1TM 5W-40
  • Mobil Delvac 1TM SHC 5W-40

Nevainojama plūstamība zemā temperatūrā

Mobil Delvac sintētiskās eļļas ir paredzētas iekšējās berzes samazināšanai, tādējādi uzrādot ievērojamus plūstamības raksturlielumus zemā temperatūrā, savukārt detaļas ir saeļļotas daudz efektīvāk, jo īpaši, ja iedarbināt aukstu dzinēju.

Stabila viskozitāte

Augstāks viskozitātes indekss nozīmē stabilāku viskozitāti plašā temperatūru diapazonā. Mobil Delvac sintētiskās smērvielas ir izturīgas pret atšķaidīšanos paaugstinātā temperatūrā, tādējādi aizsargājot dzinēju plašākā temperatūru diapazonā.

Uzlabota oksidācija un termālā stabilitāte

Stabilitāte – uzlabota okdisācijas stabilitāte un termālā stabilitāte Mobil Delvac sintētiskajās smērvielās nodrošina zemāku viskozitātes pieaugumu ar laiku un labāku nogulšņu kontroli, kas var samazināt eļļas maiņu biežumu, savukārt iekārtām mazāk jāstāv dīkstāvē, tādējādi ietaupot laiku un naudu.

Nevainojama aizsardzība pret nodilumu

Jaunākiem transportlīdzekļiem ir jāspēj tikt galā ar augstāku griezes momentu un palielinātu slodzi. Mobil Delvac sintētiskās smērvielas piedāvā nevainojamu aizsardzību pret nodilumu, kas palīdz palielināt mehānismu darba mūžu pie liela ātruma un lielas slodzes apstākļos.