Scania kravas auto un autobusu eļļas

Scania kravas automašīnas, HGV un citi kravas auto var gūt labumu no augstas kvalitātes Mobil DelvacTM sintētiskajām eļļām, kuru sastāvs ir veidots tā, lai atbilstu Scania LDF un Scania Low Ash specifikācijām. Sākot ar Scania R-series vai Scania P-series kravas auto eļļām līdz pat Scania Irizal i4 autobusu eļļām, ir plašs Mobil Delvac eļļu klāsts, kurām varat uzticēties.

Tipiskākās motoreļļu specifikācijas Scania kravas automašīnām

Ja jums ir vajadzīga Scania LDF, Scania LDF2, Scania LDF3 vai Scania Low Ash, lūdzu izmantojiet eļļu meklēšanas instrumentu „Piemeklēt eļļu”, lai atrastu savam Scania transportlīdzeklim atbilstošu Mobil TM eļļu.

Mobil Delvac motoreļļas Scania kravas mašīnām*

  • Mobil Delvac 1™ SHC 5W-40
  • Mobil Delvac™ XHP LE 10W-40
  • Mobil Delvac™ XHP Extra 10W-40

Uzzināt cenu

Lai uzzinātu jaunāko informāciju par šiem Mobil produktiem, lūdzu skatiet produktu datu lapas.

Kā Mobil Delvac atbilst mana transportlīdzekļa Scania motora Euro IV vai Euro V prasībām?

Mobil Delvac XHP LE 10W-40 ar emisijas sistēmas aizsardzību satur inženieru izstrādātus piemaisījumus, kas palīdz pagarināt tādu emisijas samazināšanas sistēmu, kā Scania Diesel Particulate Filter (DPF), darba mūžu un uzlabo efektivitāti. DPF tiek izmantots, lai sasniegtu Euro IV un Euro V standartu emisijas prasības. Savukārt, produkti, kas nodrošina DPF efektivitāti, atbildīs turpmākajām Euro VI emisijas prasībām no 2014./2015.gada.

Kā man atrast pareizo eļļu manam Scania kravas auto?

Ir svarīgi izmantot pareizo eļļu jūsu kravas automašīnai, lai tā atbilstu Scania specifikācijām. Izmantojot Mobil Delvac produktus ikdienas apkopes laikā un atbilstoši jūsu transportlīdzekļa rokasgrāmatai, neradīs problēmas ar Scania ražotāja garantiju. Jūs varat iegūt Mobil eļļas ieteikumus, izmantojot instrumentu „Piemeklēt eļļu” un sameklējot sava transportlīdzekļa marku un modeli sarakstā.

*Produktu informācija ir pareiza publicēšanas laikā (2013.gada jūnijs)