Mercedes-Benz kravas auto un autobusu eļļas

Mercedes-Benz kravas automašīnas, HGV un citi kravas auto var gūt labumu no augstas kvalitātes Mobil DelvacTM sintētiskajām eļļām, kuru sastāvs ir veidots tā, lai atbilstu Mercedes-Benz specifikācijām. Neatkarīgi no tā, vai jums ir vajadzīga eļļa jūsu Actros, Atego vai  Sprinter modelim, ir plašs Mobil Delvac eļļu klāsts, kurām varat uzticēties.

Tipiskākās motoreļļu specifikācijas Mercedes-benz kravas automašīnām

Ja jums ir vajadzīga Mercedes MB-Approval 228.51 eļļa vai Mercedes MB-Approval 228.5 eļļa, lūdzu izmantojiet eļļu meklēšanas instrumentu „Piemeklēt eļļu”, lai atrastu savam Mercedes-Benz transportlīdzeklim atbilstošu Mobil TM eļļu.

Mobil Delvac motoreļļas Mercedes-Benz kravas mašīnām*

  • Mobil Delvac 1™ LE 5W-30
  • Mobil Delvac 1™ SHC 5W-40
  • Mobil Delvac™ XHP LE 10W-40
  • Mobil Delvac™ XHP Extra 10W-40

Uzzināt cenu

Lai uzzinātu jaunāko informāciju par šiem Mobil produktiem, lūdzu skatiet produktu datu lapas.

Kā es varu ietaupīt, izmantojot Mobil Delvac 1TM?

Pilnībā sintētiskās eļļas, kā Mobil Delvac 1, vieglāk cirkulē Mercedes-Benz  motorā, salīdzinot ar minerāleļļām, tāpēc motors strādā efektīgāk. Mobil Delvac 1 arī sāk darboties ātrāk, tādējādi jūsu motors sasniedz maksimālo darbības efektivitāti ātrāk. Abi šie ieguvumi nozīmē potenciālu degvielas efektivitāti un ekonomiju, kas ietaupa jūsu naudu par degvielu.

Kā Mobil Delvac atbilst mana transportlīdzekļa Mercedes-Benz motora Euro IV vai Euro V prasībām?

Mobil Delvac 1 LE 5W-30 un Mobil Delvac XHP LE 10W-40 ar emisijas sistēmas aizsardzību satur inženieru izstrādātus piemaisījumus, kas palīdz pagarināt tādu emisijas samazināšanas sistēmu, kā Mercedes-benz Diesel Particulate Filter (DPF), darba mūžu un uzlabo efektivitāti. DPF tiek izmantots, lai sasniegtu Euro IV un Euro V standartu emisijas prasības. Savukārt, produkti, kas nodrošina DPF efektivitāti, atbildīs turpmākajām Euro VI emisijas prasībām no 2014./2015.gada.

Kā man atrast pareizo eļļu manam Mercedes-Benz kravas auto?

Ir svarīgi izmantot pareizo eļļu jūsu kravas automašīnai, lai tā atbilstu Mercedes-Benz specifikācijām. Izmantojot Mobil Delvac produktus ikdienas apkopes laikā un atbilstoši jūsu transportlīdzekļa rokasgrāmatai, neradīs problēmas ar Mercedes-Benz ražotāja garantiju. Jūs varat iegūt Mobil eļļas ieteikumus, izmantojot instrumentu „Piemeklēt eļļu” un sameklējot sava transportlīdzekļa marku un modeli sarakstā.

*Produktu informācija ir pareiza publicēšanas laikā (2013.gada jūnijs)