MAN kravas auto un autobusu eļļas

MAN kravas automašīnas, HGV un citi kravas auto var gūt labumu no augstas kvalitātes Mobil DelvacTM sintētiskajām eļļām, kuru sastāvs ir veidots tā, lai atbilstu MAN specifikācijām. Neatkarīgi no tā, vai jums ir vajadzīga MAN kravas auto eļļa vai MAN traktoru eļļa, ir plašs Mobil Delvac eļļu klāsts, kurām varat uzticēties.

Tipiskākās motoreļļu specifikācijas MAN kravas automašīnām

Ja jums ir vajadzīga MAN M 3477 eļļa vai MAN M 3277 eļļa, lūdzu izmantojiet eļļu meklēšanas instrumentu „Piemeklēt eļļu”, lai atrastu savam MAN transportlīdzeklim atbilstošu Mobil TM eļļu.

Mobil Delvac motoreļļas MAN kravas mašīnām*

  • Mobil Delvac 1™ LE 5W-30
  • Mobil Delvac 1™ SHC 5W-40
  • Mobil Delvac™ XHP LE 10W-40
  • Mobil Delvac™ XHP Extra 10W-40

Uzzināt cenu

Lai uzzinātu jaunāko informāciju par šiem Mobil produktiem, lūdzu skatiet produktu datu lapas.

Kā es varu ietaupīt, izmantojot Mobil Delvac 1TM?

Pilnībā sintētiskās eļļas, kā Mobil Delvac 1, vieglāk cirkulē MAN motorā, salīdzinot ar minerāleļļām, tāpēc motors strādā efektīgāk. Mobil Delvac 1 arī sāk darboties ātrāk, tādējādi jūsu motors sasniedz maksimālo darbības efektivitāti ātrāk. Abi šie ieguvumi nozīmē potenciālu degvielas efektivitāti un ekonomiju, kas ietaupa jūsu naudu par degvielu.

Kā Mobil Delvac atbilst mana transportlīdzekļa MAN motora Euro IV vai Euro V prasībām?

Mobil Delvac 1 LE 5W-30 un Mobil Delvac XHP LE 10W-40 ar emisijas sistēmas aizsardzību satur inženieru izstrādātus piemaisījumus, kas palīdz pagarināt tādu emisijas samazināšanas sistēmu, kā MAN Diesel Particulate Filter (DPF), darba mūžu un uzlabo efektivitāti. DPF tiek izmantots, lai sasniegtu Euro IV un Euro V standartu emisijas prasības. Savukārt, produkti, kas nodrošina DPF efektivitāti, atbildīs turpmākajām Euro VI emisijas prasībām no 2014./2015.gada.

Kā man atrast pareizo eļļu manam MAN kravas auto?

Ir svarīgi izmantot pareizo eļļu jūsu kravas automašīnai, lai tā atbilstu MAN specifikācijām. Izmantojot Mobil Delvac produktus ikdienas apkopes laikā un atbilstoši jūsu transportlīdzekļa rokasgrāmatai, neradīs problēmas ar MAN ražotāja garantiju. Jūs varat iegūt Mobil eļļas ieteikumus, izmantojot instrumentu „Piemeklēt eļļu” un sameklējot sava transportlīdzekļa marku un modeli sarakstā.

*Produktu informācija ir pareiza publicēšanas laikā (2013.gada jūnijs)