Kravas auto eļļas

Mobil Delvac 1ExxonMobil ir specializējies lielas noslodzes kravas auto smērvielu ražošanā jau vairāk kā 80 gadus. Mobil Delvac atbilst un bieži vien pārsniedz mūsdienu Oriģinālā aprīkojuma ražotāju (OEM) un komerctransporta (CV) profesionāļu prasības. To izvēlas vairāki pasaules vadošie un lielākie lielas noslodzes kravas auto dzinēju ražotāji izmantošanai rūpnīcās un apkopē. Patiešām, Mobil Delvac izvēlas pasaules Top5 lielas noslodzes oriģinālā aprīkojuma ražotāji (OEM). Tādējādi jūs varat būt droši, ka ir tieši tāda Mobil smērviela, kas atbildīs jūsu transporta prasībām, kādos vien apstākļos strādāsit.

INFLEKSS ir pagodināts izplatīt un pārdot pilnu Mobil Delvac motoreļļu klāstu, kas piemērots gan lielas, gan vidējas, gan vieglas slodzes pielietojumam.

Mēs uzglabājam arī pilnu citu Mobil eļļu klāstu kravas automašīnām un komercpārvadājumu autofurgoniem, vai tie būtu lielas vai mazas noslodzes darbam. Atkarībā no individuāliem produktiem, tie atbilst lielākajai daļai specifikāciju, kā, piemēram, API, ACEA, ZF, MAN, Scania, Mercedes Benz, Volvo, Renault un DAF. Lai iegūtu informāciju par jaunākajām specifikācijām, lūdzu, apmeklējiet ExxonMobil Produktu datu lapu bibliotēku.

Mobil aizmugurējo asu eļļas īpaši paredzētas transmisijām, asīm un gala pārvadam

  • Mobil eļļas manuālai un automātiskai transmisijai, tai skaitā sintētiski produkti
  • Mobil ATF eļļas stūres vadībai
  • Mobil traktoru eļļas transmisijām un hidraulikai
  • Mobil kravas auto un autofurgonu eļļas
  • Mobil Agri lauksaimniecības STOU eļļas 
  • Mobil smērvielas, kas nodrošina augstākās klases noturību pret oksidāciju un mitruma uzkrāšanos

Jūs varat uzzināt vairāk par kravas auto motoreļļām jūsu kravas automašīnas, traktora, autobusa vai busiņa markai, izvēloties no sekojošajām:

Lai uzzinātu vairāk par eļļu pielietojumu, lūdzu, skatiet Mobil kravas auto smērvielu izvēlni.