Vēja turbīnu eļļas

Mobil SHCIr plašs Mobil SHCTM sintētisko smērvielu klāsts, kas piemērots vēja turbīnu eļļošanai: zobratu eļļas, smērvielas dažādiem gultņiem, kā arī hidrauliskās eļļas. MobilTM zīmolu industriālās smērvielas ne tikai palīdz vēja turbīnām griezties, tās arī paceļ tās jaunos augstumos.

Vēja turbīnu ražotāji

Mobil zīmolu industriālās smērvielas ir piemērotas vairākiem vadošajiem vēja turbīnu ražotājiem, ieskaitot Vestas, Repower, Suzlon, Enercon, GE Energy un Nordex.

Mobil smērvielas, kas piemērotas vēja turbīnām

  • Mobilgear SHC™ XMP 320 sintētiskā zobratu eļļa galvenajai un papildu kārbai.
  • Mobil SHC™ 600 gultņu un zobratu eļļa papildu kārbām
  • Mobil SHC™ 524 hidrauliskā eļļa
  • Mobilith SHC™ 460 WT smērviela gultņiem
  • Mobilith SHC™ 100 smērviela ģeneratora gultņiem

Uzzināt cenu

Lai uzzinātu jaunāko informāciju par produktu specifikācijām un sertifikātiem, lūdzu skatiet Produktu datu lapas.

Izpētiet vēja turbīnas iekšpusi Mobil industriālo smērvielu mājaslapā.

Kā es varu ietaupīt naudu un palielināt produktivitāti, izmantojot Mobil SHC smērvielas?

Kad apstākļi ir nopietni, kā piemēram, ārkārtīgi augstas un zemas temperatūras, palielināta slodze un lieli vai mazi rotācijas ātrumi, Mobil SHC smērvielas piedāvā noteiktus ieguvumus. Tās palīdz pagarināt aprīkojuma darba mūžu un samazināt eļļu maiņu biežumu, kā arī potenciāli samazina aprīkojuma kļūdas un neplānotas izslēgšanās.

Garāks eļļas darba mūžs - Mobil SHC eļļas var darboties pat sešas reizes ilgāk kā minerālās eļļas, piedāvājot nevainojamu stabilitāti augstā temperatūrā un izturību pret oksidēšanos. Tas palīdz paildzināt eļļas maiņas intervālu, samazināt eļļas atkritumos nodošanas izmaksas un nodrošina nepārtrauktu darbību.

Garāks aprīkojuma darba mūžs – Mobil SHC aizsargā jūsu kapitāla ieguldījumus pret rūsu, koroziju un nodilumu, nodrošina stabilitāti augstā temperatūrā un palīdz pagarināt aprīkojuma darba mūžu.

Lielāka produktivitāte, lielāka peļņa – izmantojot Mobil SHC smērvielas, jūs samazināt aprīkojuma darba izmaksas, palielinot efektivitāti un peļņu.

Kura Mobil SHC eļļa būtu piemērota manam aprīkojumam?

Ir svarīgi izmantot pareizo Mobil eļļu un smērvielu jūsu aprīkojumā ikdienas rutīnā un servisa apkopes laikā. Jūs varat iegūt tiešsaistes ieteikumus, izmantojot LoobleSM industriālo smērvielu izvēles instrumentu un sameklējot specifisko nozari, aprīkojumu un pielietojuma apstākļus.