MobilGard zīmola eļļas

MobilgardTM M30 Sērija

Mobilgard M330 un M430 ir īpaši augstas veiktspējas 30 TBN motoreļļas, kuras paredzētas lietošanai vidēja ātruma dīzeļdzinējiem. Tās nodrošina nevainojamu atlikušās degvielas raksturiezīmju atbilstību izcilai dzinēja tīrībai.

MobilgardTM M440

Mobilgard M440 ir īpaši augstas veiktspējas 40 TBN motoreļļa, kura paredzēta lietošanai vidēja ātruma dīzeļdzinējiem. Tās sastāvs ir izstrādāts, lai nodrošinātu izcilu dzinēja tīrību, īpaši karterī, sadales vārpstā un virzuļos.

MobilgardTM M50

Mobilgard M50 ir īpaši augstas veiktspējas 50 TBN motoreļļa, kura paredzēta lietošanai vidēja ātruma dīzeļdzinējiem. Tās sastāvā izmantota jaunākās tehnoloģijas piemaisījumu jomā un tādējādi nodrošina izcilu dzinēja tīrību.

MobilgardTM 450 NC

Mobilgard 450 NC ir cinku un hloru nesaturoša smērviela, kuru raksturo zems patēriņš, izturība pret oksidēšanos augstā temperatūrā, termālā stabilitāte un izcila ūdens atdalīšanas īpašība.

MobilgardTM 409 NC

Mobilgard 409 NC ir cinku un hloru nesaturoša smērviela, kas iegūta no augstas kvalitātes pamatsastāva un uzlabotiem piemaisījumiem, tādējādi nodrošinot zemu patēriņu, izturību pret oksidēšanos augstā temperatūrā un termālo stabilitāti.

MobilgardTM 12 Sērija

Mobilgard 12 sērija ir augstas veiktspējas dīzeļdzinēju eļļa, kas izstrādāta lietošanai parastajos virzuļdzinējos, kas darbojas ar destilāta degvielu ar zemu sēra saturu. Tā uzrāda nevainojamu izturību pret oksidēšanos un koroziju.

MobilgardTM ADL Sērija

Mobilgard ADL Sērija ir augstas veiktspējas palielinātas dispersijas motoreļļa augsta BMEP satura vidēja ātruma dīzeļdzinējiem, kas darbojas ar destilāta un MDO degvielu. Tā pasargā cilindru izolāciju no sacietējumu veidošanās smagos darba apstākļos.

MobilgardTM 1600 Sērija

Mobil Gard 1600 sērijas eļļas ir īpaši augstas veiktspējas motoreļļas, kuras atbilst visprasīgākajiem apstākļiem, kādos darbojas modernie dīzeļdzinēji, sniedzot aizsardzību pret sacietējumu veidošanos.