Mobil SHC smērvielas

Mobil SHCTM 600 Sērija

Mobil SHC 600 sērija ir sintētisko zobratu un gultņu eļļu klāsts, kas piedāvā uzlabotu enerģijas efektivitāti, izturību pret oksidēšanos un nogulšņu veidošanos augstā temperatūrā, kā arī aizsardzību pret rūsu un koroziju.

Mobil SHCTM MT 68

Mobilgear SHC MT 68 ir sintētiska zobratu eļļa, kas paredzēta lieljaudas jūras dzinēja zobratiem un ekstrēmiem darba temperatūras apstākļiem. Tā sniedz nevainojamu aizsardzību pret rūsu un koroziju, ieskaitot aizsardzību pret jūras un skābu ūdeni.

Mobil SHCTM Gear 220

Mobil SHC Gear 220 ir sintētiska rūpnieciskā zobratu eļļa, kura paredzēta nevainojamai zobratu un gultņu aizsardzībai. Tā pagarina eļļas darba mūžu pat ekstrēmos apstākļos, palīdz nodrošināt problēm-brīvu aprīkojuma darbu un palielina klientu produktivitāti.

Mobil SHCTM 500 Sērija

Mobil SHC 500 sērija ir sintētiskās hidrauliskās eļļas ar uzlabotu pret-nodiluma aizsardzību augstspiediena lāpstiņu, virzuļu un zobratu sūkņiem. Tās nodrošina nevainojamu veiktspēju gan zemā, gan augstā darba temperatūrā, kā arī ilgāku eļļas un filtra darba mūžu.

Mobil SHCTM Grease 100 EAL Sērija

Mobil SHC Grease 101 EAL un 102 EAL ir smērvielas, kas paredzētas videi jutīgos apstākļos. Tās bioloģiski sadalās un ir virtuāli ne-toksiskas smēres, kuras palīdz pagarināt aprīkojuma darba mūžu, uzticamību un efektivitāti.