Mobil zīmola jūras nozares smērvielu pielietojums

Daudzi mūsu jūras nozares produkti ir izstrādāti, lai pagarinātu dzinēju darba mūžu un samazinātu dažādu kuģu operatīvās izmaksas.

Mūsu tehnoloģiski uzlabotās minerālās bāzes un sintētiskās smērvielas tiek pastāvīgi optimizētas, lai pasargātu pasaules lielāko flotu dzinējus un aprīkojumu. MobilGard™ eļļas ir atkārtoti pierādījušas, ka spēj pārspēt uz tām liktās cerības, kamēr Mobil SHC™ sintētiskās eļļas uzlabo veiktspēju un samazina izmaksas pat tādos darba apstākļos, kad darba temperatūra un spiediens pārsniedz ierasto.

Piekrastes un iekšzemes ūdensceļu kravas kuģi
Šie kuģi var paļauties uz MobilGard™ eļļām, lai saglabātu dzinējus labā stāvoklī, samazinot nogulsnes, uzlabojot padeves ātrumu un palielinot intervālu starp servisa reizēm.  

Bagarēšana
Unikālie bagarēšanas darba apstākļi pieprasa rentablus eļļošanas risinājumus. Mūsu produktu klāstā ir videi draudzīgas smērvielas, hidrauliskās eļļas un īpaša pielietojuma smēres, kuras ļauj pagarināt bagarēšanas kuģu aprīkojuma un izmantotās eļļas darba mūžu, samazina operatīvās izmaksas, tajā pat laikā pasargājot apkārtējo vidi no piesārņojuma noplūdes gadījumā.

Piekrastes un iekšzemes ūdensceļu pasažieru transports – prāmji un kruīza kuģi
Uzticamība ir galvenā prāmju operatoru rūpe. Mobilgard™ M sērija ir daļa no mūsu produktu klāsta, kas paredzēts vidēja ātruma mazuta dzinējiem, un tā var palīdzēt sasniegt optimālu uzticamību un aizsardzību pret nodilumu. Mūsu inženieri var palīdzēt pat vēl vairāk uzlabot veiktspēju, veicot asfaltēna piesārņojuma noteikšanas testu (DAC test), lai noteiktu degvielas piesārņojumu un optimizētu eļļas patēriņu.