Ražošanas iekārtu eļļas

Ir plašs Mobil™ zīmola industriālo smērvielu klāsts, kas piemērots iekārtu ražošanas aprīkojuma eļļošanai, ieskaitot hidrauliskās, zobratu, slīdceļu, zāģu un kompresoru eļļas un smērvielas. Kopā ar eļļu analīzes atbalsta programmu Mobil eļļas ir paredzētas jūsu iekārtu efektivitātes palielināšanai, kopējo izmaksu samazināšanai un produktivitātes uzlabošanai.

Industriālā aprīkojuma un mašinērijas ražotāji

Mobil zīmolu industriālās smērviels ir piemērotas lielai daļai aprīkojuma ražotājiem, kā, piemēram, SEW, Siemens Flender, Hansen Industrial, Atlas Copco, Ingersoll-Rand un Yamazaki Mazak.

Mobil smērvielas, kas piemērotas ražošanas nozarei

  • Mobil DTE 10 Excel™ hidrauliskā eļļa
  • Mobil DTE™ 20 hidrauliskā eļļa
  • Mobil SHC™ 600 zobratu eļļa
  • Mobil SHC Gear™ zobratu eļļa
  • Mobil Vactra™ slīdceļu eļļa
  • Mobil Rarus SHC™ kompresoru eļļa
  • Mobilith SHC™ 220 smērviela

Uzzināt cenu

Lai uzzinātu jaunāko informāciju par produktu specifikācijām un sertifikātiem, lūdzu skatiet Produktu datu lapas.

Izpētiet iekārtas iekšpusi Mobil industriālo smērvielu mājaslapā.

Kā es varu ietaupīt naudu un palielināt produktivitāti, izmantojot Mobil SHC smērvielas?

Kad apstākļi ir nopietni, kā piemēram, ārkārtīgi augstas un zemas temperatūras, palielināta slodze un lieli vai mazi rotācijas ātrumi, Mobil SHC smērvielas piedāvā noteiktus ieguvumus. Tās palīdz pagarināt aprīkojuma darba mūžu un samazināt eļļu maiņu biežumu, kā arī potenciāli samazina aprīkojuma kļūdas un neplānotas izslēgšanās.

Garāks eļļas darba mūžs - Mobil SHC eļļas var darboties pat sešas reizes ilgāk kā minerālās eļļas, piedāvājot nevainojamu stabilitāti augstā temperatūrā un izturību pret oksidēšanos. Tas palīdz paildzināt eļļas maiņas intervālu, samazināt eļļas atkritumos nodošanas izmaksas un nodrošina nepārtrauktu darbību.

Garāks aprīkojuma darba mūžs – Mobil SHC aizsargā jūsu kapitāla ieguldījumus pret rūsu, koroziju un nodilumu, nodrošina stabilitāti augstā temperatūrā un palīdz pagarināt aprīkojuma darba mūžu.

Lielāka produktivitāte, lielāka peļņa – izmantojot Mobil SHC smērvielas, jūs samazināt aprīkojuma darba izmaksas, palielinot efektivitāti un peļņu.

Kura Mobil SHC eļļa būtu piemērota manam aprīkojumam?

Ir svarīgi izmantot pareizo Mobil eļļu un smērvielu jūsu aprīkojumā ikdienas rutīnā un servisa apkopes laikā. Jūs varat iegūt tiešsaistes ieteikumus, izmantojot LoobleSM industriālo smērvielu izvēles instrumentu un sameklējot specifisko nozari, aprīkojumu un pielietojuma apstākļus.