Plastmasas iesmidzināšanas mašinērijas eļļas

Ir plašs Mobil SHCTM sintētisko smērvielu klāsts, kas piemērots plastmasas iesmidzināšanas iekārtu eļļošanai: hidrauliskās eļļas, zobratu eļļas, kā arī augstas kvalitātes smērvielas. Kopā ar eļļas analīžu atbalsta programmu Mobil eļļas ir paredzētas, lai palīdzētu katrā jūsu iekārtu darbības jomā, palielinot efektivitāti un samazinot kopējās izmaksas, kā arī palielinot produktivitāti. 

Ražotāji plastmasas nozarē

Mobil zīmolu industriālās smērvielas ir piemērotas daudziem iekārtu ražotājiem, kas atrodami plastmasas nozarē, ieskaitot Krauss Maffei, Arburg, SHI Demag un Bosch Rexroth.

Mobil smērvielas, kas piemērotas plastmasas nozarei

  • Mobil DTE 10 Excel™ hidrauliskā eļļa
  • Mobil SHC™ 600 zobratu eļļa
  • Mobil SHC Gear™ zobratu eļļa
  • Mobil SHC™ Rarus kompresoru eļļa

Uzzināt cenu

Lai uzzinātu jaunāko informāciju par produktu specifikācijām un sertifikātiem, lūdzu skatiet Produktu datu lapas.

Izpētiet tipiskas plastmasas ražošanas iekārtas iekšpusi Mobil industriālo smērvielu mājaslapā.

Kā es varu ietaupīt naudu un palielināt produktivitāti, izmantojot Mobil SHC smērvielas?

Kad apstākļi ir nopietni, kā piemēram, ārkārtīgi augstas un zemas temperatūras, palielināta slodze un lieli vai mazi rotācijas ātrumi, Mobil SHC smērvielas piedāvā noteiktus ieguvumus. Tās palīdz pagarināt aprīkojuma darba mūžu un samazināt eļļu maiņu biežumu, kā arī potenciāli samazina aprīkojuma kļūdas un neplānotas izslēgšanās.

Garāks eļļas darba mūžs - Mobil SHC eļļas var darboties pat sešas reizes ilgāk kā minerālās eļļas, piedāvājot nevainojamu stabilitāti augstā temperatūrā un izturību pret oksidēšanos. Tas palīdz paildzināt eļļas maiņas intervālu, samazināt eļļas atkritumos nodošanas izmaksas un nodrošina nepārtrauktu darbību.

Garāks aprīkojuma darba mūžs – Mobil SHC aizsargā jūsu kapitāla ieguldījumus pret rūsu, koroziju un nodilumu, nodrošina stabilitāti augstā temperatūrā un palīdz pagarināt aprīkojuma darba mūžu.

Lielāka produktivitāte, lielāka peļņa – izmantojot Mobil SHC smērvielas, jūs samazināt aprīkojuma darba izmaksas, palielinot efektivitāti un peļņu.

Kura Mobil SHC eļļa būtu piemērota manam aprīkojumam?

Ir svarīgi izmantot pareizo Mobil eļļu un smērvielu jūsu aprīkojumā ikdienas rutīnā un servisa apkopes laikā. Jūs varat iegūt tiešsaistes ieteikumus, izmantojot LoobleSM industriālo smērvielu izvēles instrumentu un sameklējot specifisko nozari, aprīkojumu un pielietojuma apstākļus.