Mobil zīmola smērviela – pastiprināta aizsardzība uzlabotai produktivitātei

Mobil™ zīmola smērvielas ir veidotas, rūpīgi atlasot minerālās un sintētiskās bāzes šķidrumus savienojumā ar patentētu viskozitātes tehnoloģiju un īpaši piemeklētām papildvielām.

Mobil smērvielu klāsts ar modernām ražošanas tehnoloģijām, kuras nodrošina nemainīgu kvalitāti un veiktspēju, ir īpaši izstrādāts, lai atbilstu plašam darbības apstākļu klāstam gan industriālajam, gan pārvietojamajam aprīkojumam. Produkti ir piemēroti darbam ārkārtējos apstākļos, piemēram, augstā un zemā temperatūrā, ūdens piesārņojumā, lielā slodzē un mainīgā darba ātrumā.

Pieejamas dažādās viskozitātes klasēs, lai nodrošinātu izvēli un pielāgošanos - Mobil smērvielas ir paredzētas, lai nodrošinātu iekārtu nepārtrauktu darbu, piedāvājot trīs ieguvumus:

  • Palielināta aprīkojuma uzticamība un produktivitāte pat ārkārtējos darba apstākļos
  • Rentabla eļļošana un samazināts atkritumu daudzums, ko nodrošina ilgāks smērvielas darba mūžs un palielināts atkārtotas eļļošanas intervāls.
  • Potenciāli uzlabota produktivitāte, kas iespējama ar ExxonMobil inženieru ekspertu ieteikumiem.

Uzticieties sintētiskajām Mobilith SHC™ smērvielām, lai samazinātu apkopes izmaksas un uzlabotu rentabilitāti.

Sintētiskās Mobilith SHC smērvielas ir augstas kvalitātes produkti, kas zinātniski izstrādāti, lai pārsniegtu pat grūtāko apstākļu prasības. Šīs sērijas sabalansētās formulas profils – sintezēti ogļūdeņražu bāzes šķidrumi kopā ar īpašām litija kompleksa biezinošajām vielām, kas padara šo smērvielu par galveno izvēli plašam iekārtu un transportlīdzekļu lokam, kā arī detaļām, kur nepieciešama lieliska saķere, strukturālā stabilitāte un izturība pret ūdeni.

Bāzes šķidrumu zemā iekšējā berze un augstais dabīgās viskozitātes indekss piedāvā paildzinātu gultņu darba mūžu, lielāku darba temperatūras diapazonu un ilgāku smērvielas darba mūžu, salīdzinot ar tradicionālajām minerāleļļas smērvielām. Rezultātā tiek samazinātas apkopes izmaksas un uzlabota rentabilitāte.