Gāzes turbīnu eļļas

Ir plašs īpaši izstrādāta sastāva MobilTM zīmola industriālo smērvielu klāsts, kas piemērots gāzes turbīnu un visa spēkstacijā nepieciešamā aprīkojuma eļļošanai – gan augstākās kvalitātes smērvielas, kas paredzētas nevainojamai nogulšņu kontrolei nepārtrauktam darbam, gan sintētiskas Mobil SHCTM smērvielas un eļļas, kas paredzētas visprasīgākajiem apstākļiem, ieskaitot augstu temperatūru un ūdens piesārņojumu. Mobil zīmola industriālās smērvielas var palīdzēt palielināt produktivitāti un potenciāli samazināt izmaksas.

Gāzes turbīnu ražotāji

Mobil zīmola industriālās smērvielas ir piemērotas plašam gāzes turbīnu ražotāju lokam, ieskaitot Siemens, GE un Alstom.

Tipiskākās apstiprinātās gāzes turbīnu eļļas

Dabas gāzes dzinēju eļļas:

  • Siemens TLV 9013 04
  • Alstom HTGD 90117
  • Solar ES9-224 Class 1
  • GE GEK 32568G
  • GE GEK 101941A
  • GE GEK 28143B

Uzzināt cenu

Mobil eļļas, kas piemērotas gāzes turbīnām

  • Mobil SHC™ 800 turbīnu eļļa
  • Mobil DTE™ 800 turbīnu eļļa
  • Mobil DTE™ 700 turbīnu eļļa
  • Mobil DTE™ 932 GT pārklājuma kontrolei īpaši GE turbīnās

Uzzināt cenu

Lai uzzinātu jaunāko informāciju par produktu specifikācijām un sertifikātiem, lūdzu skatiet Produktu datu lapas.

Izpētiet gāzes un tvaika turbīnu spēkstaciju iekšpusi Mobil industriālo smērvielu mājaslapā.

Kā es varu ietaupīt naudu un palielināt produktivitāti, izmantojot Mobil SHC smērvielas?

Kad apstākļi ir nopietni, kā piemēram, ārkārtīgi augstas un zemas temperatūras, palielināta slodze un lieli vai mazi rotācijas ātrumi, Mobil SHC smērvielas piedāvā noteiktus ieguvumus. Tās palīdz pagarināt aprīkojuma darba mūžu un samazināt eļļu maiņu biežumu, kā arī potenciāli samazina aprīkojuma kļūdas un neplānotas izslēgšanās.

Garāks eļļas darba mūžs - Mobil SHC eļļas var darboties pat sešas reizes ilgāk kā minerālās eļļas, piedāvājot nevainojamu stabilitāti augstā temperatūrā un izturību pret oksidēšanos. Tas palīdz paildzināt eļļas maiņas intervālu, samazināt eļļas atkritumos nodošanas izmaksas un nodrošina nepārtrauktu darbību.

Garāks aprīkojuma darba mūžs – Mobil SHC aizsargā jūsu kapitāla ieguldījumus pret rūsu, koroziju un nodilumu, nodrošina stabilitāti augstā temperatūrā un palīdz pagarināt aprīkojuma darba mūžu.

Lielāka produktivitāte, lielāka peļņa – izmantojot Mobil SHC smērvielas, jūs samazināt aprīkojuma darba izmaksas, palielinot efektivitāti un peļņu.

Kura Mobil SHC eļļa būtu piemērota manam aprīkojumam?

Ir svarīgi izmantot pareizo Mobil eļļu un smērvielu jūsu aprīkojumā ikdienas rutīnā un servisa apkopes laikā. Jūs varat iegūt tiešsaistes ieteikumus, izmantojot LoobleSM industriālo smērvielu izvēles instrumentu un sameklējot specifisko nozari, aprīkojumu un pielietojuma apstākļus.