Gāzes dzinēju eļļas

Ir plašs klāsts ar MobilTM zīmolu eļļām, kas īpaši izstrādātas dažādiem dzinējiem, tai skaitā dabasgāzes dzinējiem. Vairāk kā 40 gadus Mobil PegasusTM sērijas mērķis ir bijis piedāvāt vadošo tehnoloģiju optimālam dzinēja darba mūžam, zemākām apkopes izmaksām un produktivitātes palielināšanai. 

Gāzes dzinēja aprīkojuma ražotāji

Mobil zīmolu industriālās smērvielas ir piemērotas plašam gāzes dzinēju ražotāju lokam, ieskaitot GE Jenbacher, Waukesha un Wartsila.

Mobil™ eļļas, kas piemērotas gāzes dzinējiem

    • Pilnībā sintētiska Mobil SHC Pegasus™
    • Minerāleļļas alternatīvas ieskaitot Mobil Pegasus™ 1005 un Mobil Pegasus™ 805
    • Mobil Pegasus™ 605
    • Mobil Pegasus™ SR

Uzzināt cenu

Lai uzzinātu jaunāko informāciju par produktu specifikācijām un sertifikātiem, lūdzu skatiet Produktu datu lapas.

Izpētiet gāzes iekārtas iekšpusi  Mobil industriālo smērvielu mājaslapā.

Kā es varu ietaupīt naudu un palielināt produktivitāti, izmantojot Mobil SHC smērvielas?

Kad apstākļi ir nopietni, kā piemēram, ārkārtīgi augstas un zemas temperatūras, palielināta slodze un lieli vai mazi rotācijas ātrumi, Mobil SHC smērvielas piedāvā noteiktus ieguvumus. Tās palīdz pagarināt aprīkojuma darba mūžu un samazināt eļļu maiņu biežumu, kā arī potenciāli samazina aprīkojuma kļūdas un neplānotas izslēgšanās.

Garāks eļļas darba mūžs - Mobil SHC eļļas var darboties pat sešas reizes ilgāk kā minerālās eļļas, piedāvājot nevainojamu stabilitāti augstā temperatūrā un izturību pret oksidēšanos. Tas palīdz paildzināt eļļas maiņas intervālu, samazināt eļļas atkritumos nodošanas izmaksas un nodrošina nepārtrauktu darbību.

Garāks aprīkojuma darba mūžs – Mobil SHC aizsargā jūsu kapitāla ieguldījumus pret rūsu, koroziju un nodilumu, nodrošina stabilitāti augstā temperatūrā un palīdz pagarināt aprīkojuma darba mūžu.

Lielāka produktivitāte, lielāka peļņa – izmantojot Mobil SHC smērvielas, jūs samazināt aprīkojuma darba izmaksas, palielinot efektivitāti un peļņu.

Kura Mobil SHC eļļa būtu piemērota manam aprīkojumam?

Ir svarīgi izmantot pareizo Mobil eļļu un smērvielu jūsu aprīkojumā ikdienas rutīnā un servisa apkopes laikā. Jūs varat iegūt tiešsaistes ieteikumus, izmantojot LoobleSM industriālo smērvielu izvēles instrumentu un sameklējot specifisko nozari, aprīkojumu un pielietojuma apstākļus.