NSF H1 reģistrētās eļļas – Mobil eļļas pārtikas iekārtām

Ir pilns Mobil NSF H1 reģistrēto smērvielu klāsts, kas piemērots pārtikas un dzērienu apstrādes nozarē izmantoto iekārtu un aprīkojuma eļļošanai, gan zobratu, gan kompresoru, gan hidrauliskās eļļas un smērvielas. Tās ir paredzētas, lai palīdzētu uzlabot iekārtu produktivitāti. Mobil SHC CibusTM sērijas eļļas (kas ražotas ISO21469 un ISO22000 reģistrētās telpās un ir īpaši paredzētas atbilstībai HACCP), var sniegt pat 3.6% enerģijas ietaupījumu, salīdzinot ar minerāleļļām atkarībā no pielietojuma. 

Labākā atbilstība pārtikas nozares lielajos sektoros

Mobil SHC Cibus industriālās smērvielas ir piemērotas visu veidu tipiskākajām nozarēm pārtikas ražošanas sektorā, kā, piemēram, gaļas, piena produktu, ceptu produktu, dzērienu, cukura, graudaugu, farmācijas, dzīvnieku barības, zivju un pārtikas iepakojuma nozarēm.

Mobil NSF H1 reģistrētās smērvielas, kas piemērotas pārtikas apstrādes nozarei

Mobil SHC Cibus un Mobil SHC Polyrex™ ir NSF H1 reģistrētas eļļas un smērvielas, ko var izmantot pārtikas un dzērienu ražošanas iekārtu eļļošanai. Tā sir piemērotas Halala un Košeru ēdienu sagatavošanai. 

  • Mobil SHC Cibus™ 46 hidrauliskā eļļa
  • Mobil SHC Cibus™ 220 zobratu eļļa
  • Mobil SHC Polyrex™ 462 smērviela
  • Mobilgrease™ FM 222 smērviela
  • Mobil Gargoyle Arctic SHC™ dzesēšanas eļļa

Uzzināt cenu

Lai uzzinātu jaunāko informāciju par produktu specifikācijām un sertifikātiem, lūdzu skatiet Produktu datu lapas.

Izpētiet ceptuves iekšpusi vai piena pārstrādes iekārtas iekšpusi Mobil industriālo smērvielu mājaslapā.

Kā es varu ietaupīt naudu un palielināt produktivitāti, izmantojot Mobil SHC smērvielas?

Kad apstākļi ir nopietni, kā piemēram, ārkārtīgi augstas un zemas temperatūras, palielināta slodze un lieli vai mazi rotācijas ātrumi, Mobil SHC smērvielas piedāvā noteiktus ieguvumus. Tās palīdz pagarināt aprīkojuma darba mūžu un samazināt eļļu maiņu biežumu, kā arī potenciāli samazina aprīkojuma kļūdas un neplānotas izslēgšanās.

Garāks eļļas darba mūžs - Mobil SHC eļļas var darboties pat sešas reizes ilgāk kā minerālās eļļas, piedāvājot nevainojamu stabilitāti augstā temperatūrā un izturību pret oksidēšanos. Tas palīdz paildzināt eļļas maiņas intervālu, samazināt eļļas atkritumos nodošanas izmaksas un nodrošina nepārtrauktu darbību.

Garāks aprīkojuma darba mūžs – Mobil SHC aizsargā jūsu kapitāla ieguldījumus pret rūsu, koroziju un nodilumu, nodrošina stabilitāti augstā temperatūrā un palīdz pagarināt aprīkojuma darba mūžu.

Lielāka produktivitāte, lielāka peļņa – izmantojot Mobil SHC smērvielas, jūs samazināt aprīkojuma darba izmaksas, palielinot efektivitāti un peļņu.

Kura Mobil SHC eļļa būtu piemērota manam aprīkojumam?

Ir svarīgi izmantot pareizo Mobil eļļu un smērvielu jūsu aprīkojumā ikdienas rutīnā un servisa apkopes laikā. Jūs varat iegūt tiešsaistes ieteikumus, izmantojot LoobleSM industriālo smērvielu izvēles instrumentu un sameklējot specifisko nozari, aprīkojumu un pielietojuma apstākļus.