Kuru eļļu izvēlēties manam Volkswagen?

Ir plašs Mobil motoreļļu klāsts, kuras ir piemērotas dažādiem Volkswagen modeļiem, gan ar benzīna, gan TDI dzinējiem.

Mobil motoreļļas ir piemērotas gan tādiem Volkswagen Golf modeļiem, kā VW Golf 1.9 TDI, gan arī tādiem Volkswagen Polo modeļiem, kā VW Polo 1.2 TSI.

Tipiskās motoreļļas, kas apstiprinātas izmantošanai Volkswagen markas automašīnās:

  • Volkswagen oil Approval VW 504 00
  • Volkswagen oil Approval VW 507 00
  • Volkswagen oil Approval VW 502 00
  • Volkswagen oil Approval VW 505 00

Kā es varu ietaupīt naudu, izmantojot Mobil 1?

Pilnībā sintētiskas motoreļļas, kā Mobil 1, cirkulē jūsu VOlkswagen dzinējā daudz vieglāk kā tradicionālās minerāleļļas, tāpēc jūsu automašīnas dzinējs darbojas efektīvāk. Mobil 1 arī sāk strādāt ātrāk, tāpēc jūsu automašīnas dzinējs ātrāk sasniedz augstāko darbības efektivitāti. Abi no šiem ieguvumiem nozīmē potenciāli uzlabotu degvielas ekonomiju, kas tiešā veidā ietaupa degvielai iztērēto naudu.

Vai jums būtu liels VW Passat Estate vai mazāks VW Beetle, lūdzu, izmantojiet sadaļu Piemeklēt eļļu, lai uzzinātu, kura eļļa būs vispiemērotākā jūsu Peugeot modelim.

Mobil 1 motoreļļas Volkswagen markas automašīnām
Mobil 1 ESP Formula 5W-30.
Mobil 1 New Life 0W-40.
Uzzināt cenu.

Lai uzzinātu jaunāko produktu specifikāciju šiem Mobil produktiem, lūdzu, apskatiet Produktu Datu lapu sadaļu.

Kā pilnībā sintētiska motoreļļa aizsargā mana Volkswagen dzinēju?

Pārbaudes parāda, ka Mobil 1 var sasniegt visas kustošās dzinēja daļas par 15 sekundēm ātrāk kā dažas tradicionālās eļļas. Līdz brīdim, kad eļļa pilnībā cirkulē, berze starp motora sausajām daļām lēnām samazina jūsu automašīnas dzinēja mūžu. Sintētiskās eļļas, kā Mobil 1, sāk cirkulēt uzreiz, aizsargājot katru dzinēja kustošo detaļu, tādējādi ilgtermiņā ietaupot uz apkopes izmaksām.

Kuru eļļu man vajadzētu iegādāties savam Volkswagen?

Ir svarīgi izmantot jūsu automašīnai paredzēto eļļu, kas būtu saskaņā ar Volkswagen ražotāja norādījumiem. Mobil 1 produktu izmantošana ikdienas apkopē un atbilstoši jūsu automašīnas rokasgrāmatai, neietekmēs jūsu automašīnas ražotāja garantiju. Jūs vara iegūt Mobil eļļas rekomendācijas, izmantojot sadaļu Piemeklēt eļļu un sameklējot jūsu markas un modeļa automašīnu izvēlnē.

Atpakaļ