Kuru eļļu izvēlēties manam Opel vai Vauxhall?

Ir plašs Mobil motoreļļu klāsts, kuras ir piemērotas dažādiem Opel un Vauxhall modeļiem, ieskaitot automašīnas ar benzīna, dīzeļdzinējiem un TDI dzinējiem.

Mobil motoreļļas ir piemērotas gan tādiem modeļiem kā Vauxhall Corsa vai Opel Corsa, gan arī Opel Corsa SXi 1.4, kā arī tādiem Astra modeļiem, kā, piemēram, Opel Astra 1.4i 16v VVT.

Tipiskās motoreļļas, kas apstiprinātas izmantošanai Opel vai Vauxhall markas automašīnās:

  • Dexos2™
  • GM-LL-A-025
  • GM-LL-B-025

 

Kā es varu ietaupīt naudu, izmantojot Mobil 1?

Pilnībā sintētiskas motoreļļas, kā Mobil 1, cirkulē jūsu Opel vai Vauxhall dzinējā daudz vieglāk kā tradicionālās minerāleļļas, tāpēc jūsu automašīnas dzinējs darbojas efektīvāk. Mobil 1 arī sāk strādāt ātrāk, tāpēc jūsu automašīnas dzinējs ātrāk sasniedz augstāko darbības efektivitāti. Abi no šiem ieguvumiem nozīmē potenciāli uzlabotu degvielas ekonomiju, kas tiešā veidā ietaupa degvielai iztērēto naudu.

Vai jums būtu ģimenei piemērots Vayxhall vai Opel Zafira vai Vayuxhall vai Opel Insignia Sports Tourer estate, lūdzu, izmantojiet sadaļu Piemeklēt eļļu, lai uzzinātu, kura eļļa būs vispiemērotākā jūsu automašīnas modelim.

Mobil 1 motoreļļas Opel un Vauxhall marku automašīnām
Mobil 1 ESP 0W-40.
Uzzināt cenu.


Lai uzzinātu jaunāko produktu specifikāciju šiem Mobil produktiem, lūdzu, apskatiet Produktu Datu lapu sadaļu.

Kā pilnībā sintētiska motoreļļa aizsargā mana Opel vai Vauxhall dzinēju?

Pārbaudes parāda, ka Mobil 1 var sasniegt visas kustošās dzinēja daļas par 15 sekundēm ātrāk kā dažas tradicionālās eļļas. Līdz brīdim, kad eļļa pilnībā cirkulē, berze starp motora sausajām daļām lēnām samazina jūsu automašīnas dzinēja mūžu. Sintētiskās eļļas, kā Mobil 1, sāk cirkulēt uzreiz, aizsargājot katru dzinēja kustošo detaļu, tādējādi ilgtermiņā ietaupot uz apkopes izmaksām.

Kuru eļļu man vajadzētu iegādāties savam Opel vai Vauxhall?

Ir svarīgi izmantot jūsu automašīnai paredzēto eļļu, kas būtu saskaņā ar Opel vai Vauxhall ražotāja norādījumiem. Mobil 1 produktu izmantošana ikdienas apkopē un atbilstoši jūsu automašīnas rokasgrāmatai, neietekmēs jūsu automašīnas ražotāja garantiju. Jūs vara iegūt Mobil eļļas rekomendācijas, izmantojot sadaļu Piemeklēt eļļu un sameklējot jūsu markas un modeļa automašīnu izvēlnē.

Atpakaļ