Kuru eļļu izvēlēties manam Mercedes-Benz?

Ir plašs Mobil motoreļļu klāsts, kuras ir piemērotas visu klašu Mercedes-Benz modeļiem, ieskaitot automašīnas ar benzīna, dīzeļdzinējiem un CDI dzinējiem.

Mobil motoreļļas ir piemērotas gan jaunākiem Mercedes Benz C-klases modeļiem, kā Mercedes C180 saloon, gan arī E-klases modeļiem, kā, piemēram, Mercedes E320 CDI estate. 

Tipiskās motoreļļas, kas apstiprinātas izmantošanai Mercedes-Benz markas automašīnās:

  • Mercedes-Benz MB 229.31
  • Mercedes-Benz MB 229.51
  • Mercedes-Benz MB 229.3
  • Mercedes-Benz MB 229.5

Kā es varu ietaupīt naudu, izmantojot Mobil 1?

Pilnībā sintētiskas motoreļļas, kā Mobil 1, cirkulē jūsu Mercedes-Benz dzinējā daudz vieglāk kā tradicionālās minerāleļļas, tāpēc jūsu automašīnas dzinējs darbojas efektīvāk. Mobil 1 arī sāk strādāt ātrāk, tāpēc jūsu automašīnas dzinējs ātrāk sasniedz augstāko darbības efektivitāti. Abi no šiem ieguvumiem nozīmē potenciāli uzlabotu degvielas ekonomiju, kas tiešā veidā ietaupa degvielai iztērēto naudu.

Vai jums būtu mazs ģimenei piemērots Mercedes-Benz A-klases modelis vai luksus SL-klaes modelis, lūdzu, izmantojiet sadaļu Piemeklēt eļļu, lai uzzinātu, kura eļļa būs vispiemērotākā jūsu Mercedes-Benz markas modelim.

Mobil 1 motoreļļas Mercedes-Benz markas automašīnām:
Mobil 1 ESP Formula 5W-30.
Mobil 1 New Life 0W-40.
Uzzināt cenu.


Lai uzzinātu jaunāko produktu specifikāciju šiem Mobil produktiem, lūdzu, apskatiet Produktu Datu lapu sadaļu.

Kā pilnībā sintētiska motoreļļa aizsargā mana Mercedes-Benz dzinēju?

Pārbaudes parāda, ka Mobil 1 var sasniegt visas kustošās dzinēja daļas par 15 sekundēm ātrāk kā dažas tradicionālās eļļas. Līdz brīdim, kad eļļa pilnībā cirkulē, berze starp motora sausajām daļām lēnām samazina jūsu automašīnas dzinēja mūžu. Sintētiskās eļļas, kā Mobil 1, sāk cirkulēt uzreiz, aizsargājot katru dzinēja kustošo detaļu, tādējādi ilgtermiņā ietaupot uz apkopes izmaksām.

Kuru eļļu man vajadzētu iegādāties savam Mercedes-Benz?

Ir svarīgi izmantot jūsu automašīnai paredzēto eļļu, kas būtu saskaņā ar Mercedes-Benz ražotāja norādījumiem. Mobil 1 produktu izmantošana ikdienas apkopē un atbilstoši jūsu automašīnas rokasgrāmatai, neietekmēs jūsu automašīnas ražotāja garantiju. Jūs vara iegūt Mobil eļļas rekomendācijas, izmantojot sadaļu Piemeklēt eļļu un sameklējot jūsu markas un modeļa automašīnu izvēlnē.

Atpakaļ