Kuru eļļu izvēlēties manam Fiat?

Ir plašs Mobil motoreļļu klāsts, kuras ir piemērotas dažādiem Fiat modeļiem, gan ar benzīna, gan dīzeļdzinējiem.

Mobil motoreļļas ir piemērotas gan tādiem modeļiem kā Fiat X3 un Fiat 3.sērijas modeļiem, gan arī vecākiem modeļiem kā Fiat 628CSi.

Tipiskās motoreļļas, kas apstiprinātas izmantošanai Fiat markas automašīnās:

  • Fiat 9.55535 M2
  • Fiat 9.55535 N2
  • Fiat 9.55535 Z2
  • ACEA: C3 un API: SM

Kā es varu ietaupīt naudu, izmantojot Mobil 1?

Pilnībā sintētiskas motoreļļas, kā Mobil 1, cirkulē jūsu Fiat dzinējā daudz vieglāk kā tradicionālās minerāleļļas, tāpēc jūsu automašīnas dzinējs darbojas efektīvāk. Mobil 1 arī sāk strādāt ātrāk, tāpēc jūsu automašīnas dzinējs ātrāk sasniedz augstāko darbības efektivitāti. Abi no šiem ieguvumiem nozīmē potenciāli uzlabotu degvielas ekonomiju, kas tiešā veidā ietaupa degvielai iztērēto naudu.

Vai jums būtu jaunāks Fiat Bravo vai Fiat Panda, lūdzu, izmantojiet sadaļu Piemeklēt eļļu, lai uzzinātu, kura eļļa būs vispiemērotākā jūsu Fiat markas modelim.

Mobil 1 motoreļļas Fiat markas automašīnām
Mobil 1 ESP 0W-40.
Mobil 1 New Life 0W-40.
Mobil 1 Turbo Diesel 0W-40.
Mobil 1 ESP Formula 5W-30.
Uzzināt cenu.

Lai uzzinātu jaunāko produktu specifikāciju šiem Mobil produktiem, lūdzu, apskatiet Produktu Datu lapu sadaļu.

Kā pilnībā sintētiska motoreļļa aizsargā mana Fiat dzinēju?

Pārbaudes parāda, ka Mobil 1 var sasniegt visas kustošās dzinēja daļas par 15 sekundēm ātrāk kā dažas tradicionālās eļļas. Līdz brīdim, kad eļļa pilnībā cirkulē, berze starp motora sausajām daļām lēnām samazina jūsu automašīnas dzinēja mūžu. Sintētiskās eļļas, kā Mobil 1, sāk cirkulēt uzreiz, aizsargājot katru dzinēja kustošo detaļu, tādējādi ilgtermiņā ietaupot uz apkopes izmaksām.

Kuru eļļu man vajadzētu iegādāties savam Fiat?

Ir svarīgi izmantot jūsu automašīnai paredzēto eļļu, kas būtu saskaņā ar Fiat ražotāja norādījumiem. Mobil 1 produktu izmantošana ikdienas apkopē un atbilstoši jūsu automašīnas rokasgrāmatai, neietekmēs jūsu automašīnas ražotāja garantiju. Jūs vara iegūt Mobil eļļas rekomendācijas, izmantojot sadaļu Piemeklēt eļļu un sameklējot jūsu markas un modeļa automašīnu izvēlnē.

Atpakaļ