Kuru eļļu izvēlēties manam Chevrolet?

Ir plašs Mobil motoreļļu klāsts, kuras ir piemērotas dažādiem Chevrolet modeļiem, gan ar benzīna, gan VCDi dīzeļdzinējiem.

Mobil motoreļļas ir piemērotas gan tādiem modeļiem kā Chevrolet Cruze 1.8LT, gan arī mazākiem modeļiem kā Chevrolet Aveo 1.2 LS.

Tipiskās motoreļļas, kas apstiprinātas izmantošanai Chevrolet markas automašīnās:

  • dexos2™
  • ACEA: C2 un ACEA C3
  • ACEA: A3/B3 un ACEA A3/B4
  • API: SM, SN, SL un SJ

Kā es varu ietaupīt naudu, izmantojot Mobil 1?

Pilnībā sintētiskas motoreļļas, kā Mobil 1, cirkulē jūsu Chevrolet dzinējā daudz vieglāk kā tradicionālās minerāleļļas, tāpēc jūsu automašīnas dzinējs darbojas efektīvāk. Mobil 1 arī sāk strādāt ātrāk, tāpēc jūsu automašīnas dzinējs ātrāk sasniedz augstāko darbības efektivitāti. Abi no šiem ieguvumiem nozīmē potenciāli uzlabotu degvielas ekonomiju, kas tiešā veidā ietaupa degvielai iztērēto naudu.

Vai jums būtu Chevrolet Lacetti vai Chevrolet Captiva, lūdzu, izmantojiet sadaļu Piemeklēt eļļu, lai uzzinātu, kura eļļa būs vispiemērotākā jūsu Chevrolet markas modelim.

Mobil 1 motoreļļas Chevrolet markas automašīnām:
Mobil 1 ESP 0W-40.
Mobil 1 ESP 0W-30.
Mobil 1 New Life 0W-40.
Uzzināt cenu.

Lai uzzinātu jaunāko produktu specifikāciju šiem Mobil produktiem, lūdzu, apskatiet Produktu Datu lapu sadaļu.

Kā pilnībā sintētiska motoreļļa aizsargā mana Chevrolet dzinēju?

Pārbaudes parāda, ka Mobil 1 var sasniegt visas kustošās dzinēja daļas par 15 sekundēm ātrāk kā dažas tradicionālās eļļas. Līdz brīdim, kad eļļa pilnībā cirkulē, berze starp motora sausajām daļām lēnām samazina jūsu automašīnas dzinēja mūžu. Sintētiskās eļļas, kā Mobil 1, sāk cirkulēt uzreiz, aizsargājot katru dzinēja kustošo detaļu, tādējādi ilgtermiņā ietaupot uz apkopes izmaksām.

Kuru eļļu man vajadzētu iegādāties savam Chevrolet?

Ir svarīgi izmantot jūsu automašīnai paredzēto eļļu, kas būtu saskaņā ar Chevrolet ražotāja norādījumiem. Mobil 1 produktu izmantošana ikdienas apkopē un atbilstoši jūsu automašīnas rokasgrāmatai, neietekmēs jūsu automašīnas ražotāja garantiju. Jūs vara iegūt Mobil eļļas rekomendācijas, izmantojot sadaļu Piemeklēt eļļu un sameklējot jūsu markas un modeļa automašīnu izvēlnē.

Atpakaļ