Kuru eļļu izvēlēties manam BMW?

Ir plašs Mobil motoreļļu klāsts, kuras ir piemērotas dažādiem BMW modeļiem, gan ar benzīna, gan dīzeļdzinējiem.

Mobil motoreļļas ir piemērotas jaunākiem BMW X3 un BMW 3.sērijas modeļiem, kā arī Mobil eļļas ir piemērotas arī vecākiem modeļiem, kā, piemēram, BMW 628CSi.

Tipiskās motoreļļas, kas apstiprinātas izmantošanai BMW markas automašīnās:

  • BMW Longlife-04
  • BMW Longlife-01

 Kā es varu ietaupīt naudu, izmantojot Mobil 1?
Pilnībā sintētiskas motoreļļas, kā Mobil 1, cirkulē jūsu BMW dzinējā daudz vieglāk kā tradicionālās minerāleļļas, tāpēc jūsu automašīnas dzinējs darbojas efektīvāk. Mobil 1 arī sāk strādāt ātrāk, tāpēc jūsu automašīnas dzinējs ātrāk sasniedz augstāko darbības efektivitāti. Abi no šiem ieguvumiem nozīmē potenciāli uzlabotu degvielas ekonomiju, kas tiešā veidā ietaupa degvielai iztērēto naudu.

Vai jums būtu liels BMW vai mazs Z sērijas sporta auto, lūdzu, izmantojiet sadaļu Piemeklēt eļļu, lai uzzinātu, kura eļļa būs vispiemērotākā jūsu BMW markas modelim.

Mobil 1 motoreļļas BMW markas automašīnām:
Mobil 1 ESP 0W-30
Mobil 1 ESP Formula 5W-30
Mobil 1 New Life 0W-40
Mobil 1 Turbo Diesel 0W-40
Uzzināt cenu.

Lai uzzinātu jaunāko produktu specifikāciju šiem Mobil produktiem, lūdzu, apskatiet Produktu Datu lapu sadaļu.

Kā pilnībā sintētiska motoreļļa aizsargā mana BMW dzinēju?

Pārbaudes parāda, ka Mobil 1 var sasniegt visas kustošās dzinēja daļas par 15 sekundēm ātrāk kā dažas tradicionālās eļļas. Līdz brīdim, kad eļļa pilnībā cirkulē, berze starp motora sausajām daļām lēnām samazina jūsu automašīnas dzinēja mūžu. Sintētiskās eļļas, kā Mobil 1, sāk cirkulēt uzreiz, aizsargājot katru dzinēja kustošo detaļu, tādējādi ilgtermiņā ietaupot uz apkopes izmaksām.

Kuru eļļu man vajadzētu iegādāties savam BMW?

Ir svarīgi izmantot jūsu automašīnai paredzēto eļļu, kas būtu saskaņā ar BMW ražotāja norādījumiem. Mobil 1 produktu izmantošana ikdienas apkopē un atbilstoši jūsu automašīnas rokasgrāmatai, neietekmēs jūsu automašīnas ražotāja garantiju. Jūs vara iegūt Mobil eļļas rekomendācijas, izmantojot sadaļu Piemeklēt eļļu un sameklējot jūsu markas un modeļa automašīnu izvēlnē.

Atpakaļ